Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hasta Ziyareti
Hasta Ziyareti
BDP Ergani ilçe örgütü ile Ergani Belediyesi ,Ergani devlet hastanesini ziyaret ederek hastalarla bir araya geldi.
21.10.2013 / 15:31:35    

HASTALAR ZİYARET EDİLDİ

BDP Ergani ilçe örgütü ile Ergani Belediyesi  ,Ergani devlet hastanesini ziyaret ederek hastalarla bir araya geldi. BDP Ergani ilçe örgütü ile  Ergani Belediyesi’nin birlikte  düzenlediği ziyaretler kapsamında ilk ziyaret  Ergani Devlet Hastanesi’nde gerçekleşti.Ziyarete , BDP Kadın Meclisi ile belediye meclis üyeleri de katıldı. Hastaların sorunları ile yakından ilgilenen BDP’ li heyet,  hasta ve hasta yakınları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.Ziyaretten duydukları memnuniyeti  dile getiren hasta yakınları, bu tür ziyaretlerin kendilerine büyük bir moral verdiğini söyledi. Duygusal anların yaşandığı ziyarette , anlamlı anlar da yaşandı.

Kadın doğum bölümünde yeni doğum yapan anneyi ziyaret eden BDP’li  kadınlar ,yeni  doğan bebeğe ailenin isteği üzerine ‘Armanç ‘ adı verildi.

Burada kısa bir konuşma yapan BDP Ergani ilçe Başkanı Cavidan Yaman ,ailenin  yeni doğan  bebeğine isim verilmesini istemelerinin kendilerini çok sevindirdiğini  kaydederek, adını değerlerimize bağlı kalarak taşıması temennisinde bulundu.

Okunma Sayısı : 1194
ergani söz logo

YAZARLARIMIZ
Üye Girişi
Mezopotamya Tıp
    ANKET
Sizce Gençliğin Bozulma Sebepleri Nelerdir?
Uyuşturucu - (211)
İlgisizlik - (146)
Okumamak - (84)
İşsizlik - (276)
Internet Kafeler - (91)
Bahis Oyunları - (72)
Kendi Başına Buyruk - (67)