Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BDP Sorunları Dinledi
BDP Sorunları Dinledi
BDP Ergani İlçe Örgütü'nün yeni yönetimi, ilçedeki esnafları ziyaret etti
15.04.2013 / 14:17:57    

BDP Ergani İlçe Örgütü Esnafın Sorunlarını Dinledi.

 BDP Ergani İlçe Örgütü'nün yeni yönetimi, ilçedeki esnafları ziyaret etti. BDP İlçe Eş Başkanı Cavidan Yaman, Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın'ın da aralarında bulunduğu kalabalık Barış ve Demokrasi Partili grup, Ergani çarşı merkezi, Yoğurt Meydanı, Saray Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi olmak üzere birçok cadde ve mahallede esnafları ziyaret etti. Esnaflarla tek tek tanışan yeni yönetim, Yoğurt Meydanı'nda bulunan esnafların sıkıntılarını dinledi.

İlgiyle karşılanan Barış ve Demokrasi Örgütü, esnaflarla çay içerek, uzun uzun sohbet etti. BDP Ergani İlçe Eş Başkanı Cavidan Yaman, yeni yönetimin halkla birlikte hareket etmesi için bu tür ziyaretleri sıklaştıracaklarını dile getirerek, "Kongremiz yaklaşık bir ay önce gerçekleşti. Önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte herkes birlik oldu. Bizi yalnız bırakmadı. Bu yüzden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Okunma Sayısı : 1242
sayfamız

YAZARLARIMIZ
Üye Girişi
Severler Petrol
    ANKET
ERGANİ SÖZ GAZETEMİZİN 28.01.2015 TARİHİNDE DÜZENLEMİŞ OLDUĞU 25.DÖNEM MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE ERGANİ İLÇEMİZİ MECLİSTE KİMLERİN TEMSİL ETMESİNİ İSTİYORSUNUZ? ANKETİ WEB SİTEMİZE KARŞI YOĞUN BİR SALDIRI NEDENİ İLE SALDIRILARA KARŞI DAHA GÜVENLİ BİR ANKET DÜZENLENMESİ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI ANKET OYLAMAMIZ BİR SÜRE DURDURULMUŞTUR.OKUYUCULARIMIZA DUYURULUR